Top-facebook2x Top-phone2x 01327 260960 Top-email2x Email us Top-search2x Cart Login
Home / Results / Autumn Regatta inc Barts Bash
Home / Results / Autumn Regatta inc Barts Bash
Show  

Autumn Regatta inc Barts Bash

ResultEntrant BoatSail No. Race 1
18 Sep
Race 2
18 Sep
Race 3 / Barts Bash
18 Sep
1st
2.00
Ralph Wilkin Rene 5076 1st
1.0p
25th
42.0p
1st
1.0p
2nd
3.00
Ian Levin Hoof Hearted 1369 3rd
3.0p
1st
1.0p
2nd
2.0p
3rd
8.00
Terence Clapp TC Solo 5671 7th
7.0p
2nd
2.0p
6th
6.0p
4th
8.00
John Gymer Blunderbus 13860 4th
4.0p
4th
4.0p
18th
18.0p
5th
9.00
Fraser Harris Laser 1 200089 200089 2nd
2.0p
9th
9.0p
7th
7.0p
6th
10.00
Timothy Bury Riders on the Storm 3382 6th
6.0p
8th
8.0p
4th
4.0p
7th
11.00
Neil Firth 5th
5.0p
6th
6.0p
17th
17.0p
8th
12.00
Vic Gyselynck Waifs 'n' Strays 3722 9th
9.0p
3rd
3.0p
14th
14.0p
9th
14.00
Andy Darby Whale Shark 9646 12th
12.0p
6th
6.0p
8th
8.0p
10th
15.00
Ollie Best Best Comet - 10th
10.0p
5th
5.0p
16th
16.0p
11th
16.00
Tony Best Best Merlin 3336 3336 11th
11.0p
25th
42.0p
5th
5.0p
12th
19.00
Mathew Graham-Troll Topaz Uno 11483 11483 8th
8.0p
11th
11.0p
15th
15.0p
13th
25.00
Jack Graham-Troll Laser 4.7 206715 13th
13.0p
12th
12.0p
19th
19.0p
14th
31.00
Lawrence Barnes L Barnes Oppie 5221 14th
14.0p
17th
17.0p
27th
28.0p
15th
32.00
Michael Simpson Chaika 1704 15th
16.0p
16th
16.0p
26th
27.0p
16th
33.00
Rachel Bamber Enterprise 19149 19149 18th
42.0p
13th
13.0p
20th
20.0p
17th
35.00
Rachel Chapel Swanning Around 190809 18th
42.0p
14th
14.0p
21st
21.0p
18th
35.00
Charlie Hutton Black Berry Optimist GBR4970 GBR 4970 16th
17.0p
18th
18.0p
25th
26.0p
19th
40.00
Alfred Taylor Surf Dragon GBR5391 18th
42.0p
15th
15.0p
24th
25.0p
20th
40.00
Matthew Best Oppie - 17th
18.0p
22nd
22.0p
28th
29.0p
21st
41.00
Felicity Syme Misty 5534 18th
42.0p
19th
19.0p
22nd
22.0p
22nd
45.00
Charles Maynard Laser 208895 208895 18th
42.0p
25th
42.0p
3rd
3.0p
23rd
47.00
Julian Palmer Curlew 11495 18th
42.0p
10th
10.0p
35th
37.0p
24th
50.00
Isabella Barnes I Barnes Oppie 5915 18th
42.0p
20th
20.0p
29th
30.0p
25th
51.00
Susannah Syme Dynamite 5047 18th
42.0p
25th
42.0p
9th
9.0p
26th
52.00
Daniel O'Toole Gnocchi 22879 18th
42.0p
25th
42.0p
10th
10.0p
27th
53.00
Julian Lloyd 1270 1270 18th
42.0p
25th
42.0p
11th
11.0p
28th
54.00
James Lewis Black Sabbath 3279 18th
42.0p
25th
42.0p
12th
12.0p
29th
55.00
Robert Ward hartley - 18th
42.0p
25th
42.0p
13th
13.0p
30th
61.00
Hugh Taylor BSC Laser Fun - 18th
42.0p
21st
21.0p
38th
40.0p
31st
61.00
Phoebe Swanwick Topper 33815 33815 18th
42.0p
24th
25.0p
34th
36.0p
32nd
65.00
William Barnes W Barnes Oppie 4783 18th
42.0p
25th
42.0p
23rd
23.0p
33rd
65.00
Rosie Swanwick Laser Pico 10797 10797 18th
42.0p
23rd
24.0p
39th
41.0p
34th
73.00
Mathew Ellis Ellis Laser Fun 23 18th
42.0p
25th
42.0p
30th
31.0p
35th
74.00
Laura Chapel Storm Hornet 36242 18th
42.0p
25th
42.0p
31st
32.0p
36th
75.00
Fin Groves Groves Topper 44652 18th
42.0p
25th
42.0p
32nd
33.0p
37th
76.00
Toby Atherton Shreddie 31767 18th
42.0p
25th
42.0p
33rd
34.0p
38th
80.00
Jim Groves Wayfarer 4729 4729 18th
42.0p
25th
42.0p
36th
38.0p
39th
81.00
Penny Atherton Pico Boo! - 18th
42.0p
25th
42.0p
37th
39.0p
40th
84.00
Paul Cook Cook Wayfarer 8317 18th
42.0p
25th
42.0p
40th
42.0p
40th
84.00
Nick Wells BSC Laser 2K 22292 22292 18th
42.0p
25th
42.0p
40th
42.0p
© 2018 Banbury Sailing Club powered by Sailing Club Manager